Opolska 23A; 77 466 01 13;  gok@walce.pl  Dostosuj rozmiar czcionki

A- A A+

Kalendarz wydarzeń

Ogólnopolski Konkurs Taneczny
Niedziela, 3. Marzec 2019
Odsłon : 891
Utworzył Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

plakat_rhythm_and_style3.jpg

Rhythm & Style ,Walce 2019

Harmonogram

Rejestracja I bloku od godz. 10:00

I BLOK

godz. 11:00
7-9 lat SHOW DANCE + MODERN , formacje

Lp. Nazwa Grupy Tytuł tańca Instruktor Czas
1 Arabeski Pink Barbara Pasierb 4:00
2 Mini Splash Sunny beach Barbara Pasierb 4:00
3 Impuls dzieci Tajemnicze pudło Martyna Jarosz 2:40

 

10-12 lat SHOW DANCE + MODERN , formacje i mini formacje

Lp. Nazwa Grupy Tytuł tańca Instruktor Czas
1 Flower-s Cienie Daria Jasińska 4:07
2 Vivero Hop Kids Emocje Karolina Słomka -
3 Kids Splash Sen Barbara Pasierb 4:00
4. Formacja Taneczna Elektra Przywory Kiedy dzieci nie chcą spać Radomir Bachar 4:40

 

12-15 lat i 15+ SHOW DANCE + INNE , formacje i mini formacje

Lp. Nazwa Grupy Tytuł tańca Instruktor Czas
1 Element Disco Monika Hulboy -
2 Wataha Mad house Urszula Janda 2:34
3 Entropia Top Model Urszula Janda 3:36
4. Formacja Taneczna Elektra Przywory Faith Radomir Bachar 3:00
5. Junior Splash Drugs Barbara Pasierb 4:00
6 Element – m „Moonlight” Angelika   Piotrowicz 1:30

 

godz. 12:00
7-9 lat SOLO INNE I SHOW DANCE

Lp. Imię i Nazwisko Tytuł tańca Instruktor Czas
1 Karolina Palkij   Karolina Słomka  
2 Natalia Krywda - Klaudia Krzywda  
3 Natalia Skulska   Klaudia Krzywda  

 

10-12 lat SOLO SHOW DANCE

Lp. Imie i Nazwisko Tytuł tańca Instruktor Czas
1 Maria Chaj Wojownicze żółwie   Ninja Urszula Janda 1:32
2 Adrianna Pypłacz W szafie Katarzyna Kalata 2:00
3 Małgorzata Zawadzka -

Aleksandra

Mandzikowska-Janko

-
4. Dagmara Sieradzka Śniadanie u Tiffaniego Katarzyna Kalata 2:15
5. Nina Skotniczny W domu dla lalek Karolina Słomka 2:00
6. Emilia Stokłosa Pom-pon'y Dominika Pacula 1:16
7. Alicja Midura Minnie Mouse Ewa Mędzrycka 1:00

 

12-15 lat SOLO INNE

Lp. Imie i Nazwisko Tytuł tańca Instruktor Czas
1 Jenifer Richter Kosmitka Urszula Janda 1:28
2 Rozalia Kampa Pan dyrygent Urszula Janda 1:24
3 Karolina   Pieszczeminko Festa Urszula Janda 1:30
4 Wiktoria Wolska   Karolina Słomka  
5 Kinga Tomeczek The hanging tree Urszula Janda 1:30
6 Matylda Kojs Bailando por el mundo Urszula Janda 1:29

 

12-15 lat i 15+ SOLO SHOW DANCE

Lp. Imie i Nazwisko Tytuł tańca Instruktor Czas
1 Laura Łachut - Justyna Kędra -
2 Sandra Wierzgoń - Klaudia Krzywda -
3 Wiktoria Postupalska   Klaudia Krzywda -
4 Dominika Pacula Pom-pon'y Dominika Pacula 1:20
5 Dominika Gabryś Wolność Ewa Mędzrycka 1:00

 

Godz. 12:35
10-12 lat DUETY ( show dance, hip-hop)

Lp. Imię i Nazwisko Tytuł tańca Instruktor Czas
1

Hanna Doszko

Zofia Doszko

Jak dwie krople wody Urszula Janda 1:27
2

Edyta Broszczak

Paulina Waloszczyk

Marynarze Urszula Janda 1:36
3

Julia Rusin

Paulina Jedzrejkiewicz

Minionki Klaudia Krzywda -
4.

Tola Gabryś

Maja Matusik

Hip-hop Katarzyna Nowak 1:00
5.

Magdalena Michalak

Antonina Szott

This is hip-hop Katarzyna Nowak 1:00
6.

Emilia Gałysa

Martyna Langosz

  Klaudia Krzywda  

 

12- 15 lat i 15 + DUETY ( Show dance, hip-hop, inne)

Lp. Imię i Nazwisko Tytuł tańca Instruktor Czas
1

Wiktoria Sobota

Aleksandra Sitnik

What is love Urszula Janda 1:30
2

Sara Koppa

Natalia Pazurek

Gwiezne wojny Urszula Janda 1:27
3

Aleksandra Kozołup

Martyna Rigol

Hip-hopowe babcie Urszula Janda 1:42
4.

Alicja Mnich

Julianna Bąk

Wiedźmy Urszula Janda 1:29
5.

Weronika Rusin

Jennifer Richter

Hall of fame Urszula Janda 1:34
6.

Anna Kominek

Julia Brzezina

W szkolnej ławce Karolina Słomka 2:15
7.

Martyna Bogdanowicz

Brajan Sobarnia

  Klaudia Krzywda  
8.

Maja Gabryś

Aleksandra Wróbel

  Klaudia Krzywda  
9.

Zuzanna Jura

Kinga Wróbel

  Tomasz Podgórski  

 

13:00 – PRZERWA, OBRADY JURY

13:15 – WRĘCZENIE NAGRÓD

13:15 rejestracja II bloku

II BLOK
godz. 13:50

7-9 lat SOLO   MODERN

Lp. Imię i Nazwisko Tytuł tańca Instruktor Czas
1 Alicja Wawrzyniak - Daria Jasińska 1:00
2 Iga Czerwińska - Daria Jasińska 1:00
3 Alicja Dul Angel Katarzyna Kalata 2:05
4. Liliana Grecjarz - Katarzyna Kalata 2:15

 

10-12 lat SOLO MODERN

Lp. Imię i Nazwisko Tytuł tańca Instruktor Czas
1 Amelia Sozańska - Daria Jasińska 2:00
2 Oliwia Kondoszek - Aleksandra Mandzikowska -Janko 2:00
3 Liwia Tomżyńska Podaruj Ci Katarzyna Kalata 2:15
4. Aleksandra Łowińska - Daria Jasińska 2:00
5. Kaja Augustyn - Daria Jasińska 2:00

 

12- 15 lat SOLO MODERN

Lp. Imię i Nazwisko Tytuł tańca Instruktor Czas
1 Barbara Ściborska Stone cold Katarzyna Kalata 2:15
2 Anita Boba - Justyna Kędra -
3 Wiktoria Kaczmarczyk Praying Katarzyna Kalata 2:15

 

15+ lat SOLO MODERN

Lp. Imię i Nazwisko Tytuł tańca Instruktor Czas
1 Dominika Gabryś - Ewa Medrzycka 2:00
2 Ewelina Hyska Rozdarcie Katarzyna Kalata 2:15
3 Aleksandra Kudosz - Oliwia Groborz 2:00
4 Emilia Durkowska   Oliwia Groborz 1:40
5 Emilia Granzow - Oliwia Groborz 2:10

 

Godz. 14:30
7-9 lat DUETY ( bez podziału na kategorie)

Lp. Imię i Nazwisko Tytuł tańca Instruktor Czas
1

Lena Duławska

Hanna Stokłosa

- Daria Jasińska 1:30
2

Karolina Palkij

Martyna Buła

- Karolina Słomka 1:30
3

Zofia Marciniak

Maria Sobina

W świecie Mickey Mouse Oliwia Groborz 1:40

 

12- 15 lat DUETY MODERN

Lp. Imię i Nazwisko Tytuł tańca Instruktor Czas
1

Daria Żyła

Małgorzata Miączyńska

- Paulina Czech -
2

Julia Cuber

Agata Wróbel

  Paulina Czech -
4

Wiktoria Kosma

Patrycja Wołowiec

  Paulina Czech -
5.

Agata Magosz

Anna Miczka

Dip over distasnce Ewa Magosz 2:30

 

15+ lat DUETY MODERN

Lp. Imię i Nazwisko Tytuł tańca Instruktor Czas
1

Patrycja Wróbel

Zuzanna Marynowska

- Paulina Czech -
2

Martyna Sanhen

Zofia Wichary

  Paulina Czech -
3

Ewelina Hyska

Karolina Gębuś

- Katarzyna Kalata 2:14

 

12-15 lat i 15+ lat MAŁE GRUPY MODERN

Lp. Nazwa grupy Tytuł tańca Instruktor Czas
1 Just Art Black Tree

Justyna Kędra,

Agata Kożbiał

3:00
2 Szok Art Juniorzy - Oliwia Groborz 2:42
3 Just Art Junior Wybór

Justyna Kędra,

Agata Kożbiał

3:00
4. Przecinek Czego nie widać Ewa Magosz 5:00

 

Godz. 15:10   PRZERWA, OBRADY JURY

15:30– WRĘCZENIE NAGRÓD

15:00 rejestracja III bloku

III BLOK

godz. 15:50

10-12 lat SOLO HIP-HOP ( ze względu na to że zostaną rozegrane tylko finały soliści tańczą do muzyki własnej)

Lp. Imię i Nazwisko Tytuł tańca Instruktor Czas
1 Martyna Bogdanowicz   Klaudia Krzywda  
2 Gloria Orzyszek   Patrycja Amborska  
3 Milena Surowiec   Justyna Kedra  
4 Maja Matusik - Oliwia Groborz  
5 Julia Dominik - Justyna Kedra  
6 Julia Cofalik   Karolina Słomka  

12-15 lat SOLO HIP-HOP ( ze względu na to że zostaną rozegrane tylko finały soliści tańczą do muzyki własnej)

Lp. Imię i Nazwisko Tytuł tańca Instruktor Czas
1 Sandra Włodarska - Patrycja Amborska  
2 Iga Modrzejewska   Justyna Kedra  
3 Sonia Bulandra - Klaudia Krzywda  
4 Iga Małkus - Justyna Kedra  
5 Zuzia Jura   Tomasz   Podgórski  
6 Daria Semik   Tomasz Podgórski  
7 Julia Piotrowska   Tomasz Podgórski  

 

15+ SOLO HIP-HOP ( ze względu na to że zostaną rozegrane tylko finały soliści tańczą do muzyki własnej)

Lp. Imię i Nazwisko Tytuł tańca Instruktor Czas
1 Karolina Słomka   Karolina Słomka  
2 Aleksandra Osmenda - Justyna Kedra  
3 Patrycja Amborska   Patrycja Amborska  

 

10-12 lat MINI FORMACJE HIP-HOP

Lp. Nazwa grupy Tytuł tańca Instruktor Czas
1 Kinder Mafia - Agata Wójcik 2:00
2. Just Gold Kids   Justyna Kędra  
3 Fresh Beat   Agata Wójcik 2:00
4 Szok dzieci -

Katarzyna Nowak,

Julia Kopacz

2:00
5 Oreo Kids   Agata Wójcik 2:00

 

7-9 lat FORMACJE HIP-HOP

Lp. Nazwa grupy Tytuł tańca Instruktor Czas
1 TDK mini - Tomasz Podgórski 3:44
2 Mini Splash   Barbara Pasierb 4:00

 

10-12 lat FORMACJE HIP-HOP

Lp. Nazwa grupy Tytuł tańca Instruktor Czas
1 Kinder Mafia - Agata Wójcik ,Patrycja Amborska 2:45
2 Fresh Beat   Agata Wójcik , Patrycja amborska 2:50
3 Kids Splash Blue Barbara Pasierb 4:00
4 TDK Kids   Tomasz Podgórski 3:10
5. Mini Entropia Boom! Shake the room Urszula Janda 2:42

 

12-15 lat FORMACJE HIP-HOP

Lp. Nazwa grupy Tytuł tańca Instruktor Czas
1 Junior Splash - Barbara Pasierb 4:00
2 TDK Crew - Tomasz Podgórski 3:33
3 Entropia We love Missy Eliot Urszula Janda 2:35
4. Diamond Crew - Oliwia Groborz -

 

30+ MINI FORMACJA

Lp. Nazwa grupy Tytuł tańca Instruktor Czas
1 Team Stars Show - Klaudia Krzywda 2:30

 

17:00– PRZERWA, OBRADY JURY

17:15 -WRĘCZENIE NAGRÓD , ZAKOŃCZENIE FESTIWALU

plakat_rhythm_and_style2.jpg

Ogólnopolski_Konkurs_Taneczny_1.jpg

Ogólnopolski_Konkurs_Taneczny_2.jpg

Ogólnopolski_Konkurs_Taneczny_3.jpg

Ogólnopolski_Konkurs_Taneczny_4.jpg

karta_zgłoszenia_taniec.jpg

Karty zgłoszeń prosimy wysyłać na:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub
Studio Ruchu i Tańca Szok
ul. Krakowska 3/14
44-335 Jastrzębie-Zdrój

Kalendarz imprez

Marzec 2019
P W Ś C Pt S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

BIP i EPUAP

Biuletyn Informacji Publicznej

EPUAP

GOK na Faceboku