Opolska 23A; 77 466 01 13;  gok@walce.pl  Dostosuj rozmiar czcionki

A- A A+

Ogólnopolski Konkurs Taneczny „Rhythm&Style”

Autor: Marta
utworzono 04 marzec, 2019
Odsłony: 497

3 marca w Gminnym Ośrodku Kultury w Walcach odbył się po raz pierwszy Ogólnopolski Konkurs Taneczny „Rhythm&Style”.

Konkurs został zorganizowany przez Studio Ruchu i Tańca SZOK.
Gminę Walce reprezentował:
-zespół "Przecinek", który otrzymał wyróżnienie I stopnia,
-oraz duet Agata Magosz i Anna Miczka, które zajęły III miejsce.

We wszystkich kategorniach uczestniczyło ponad 150 osób.
Każdy zespół otrzymał dyplom, medal oraz puchar za zajęte miejsce.

 Konkurs_Taneczny_19.JPG

Konkurs_Taneczny_20.JPG

Konkurs_Taneczny_21.JPG

Konkurs_Taneczny_22.JPG

Konkurs_Taneczny_23.JPG

Konkurs_Taneczny_24.JPG

Konkurs_Taneczny_25.JPG

Konkurs_Taneczny_26.JPG

Konkurs_Taneczny_27.JPG

Konkurs_Taneczny_28.JPG

Konkurs_Taneczny_30.JPG

Konkurs_Taneczny_31.JPG

Konkurs_Taneczny_32.JPG

Konkurs_Taneczny_33.JPG

Konkurs_Taneczny_34.JPG

Konkurs_Taneczny_35.JPG

Konkurs_Taneczny_1.JPG

Konkurs_Taneczny_2.JPG

Konkurs_Taneczny_3.JPG

Konkurs_Taneczny_4.JPG

Konkurs_Taneczny_5.JPG

Konkurs_Taneczny_6.JPG

Konkurs_Taneczny_7.JPG

Konkurs_Taneczny_8.JPG

Konkurs_Taneczny_9.JPG

Konkurs_Taneczny_10.JPG

Konkurs_Taneczny_11.JPG

Konkurs_Taneczny_12.JPG

Konkurs_Taneczny_13.JPG

Konkurs_Taneczny_14.JPG

Konkurs_Taneczny_15.JPG

Konkurs_Taneczny_16.JPG

Konkurs_Taneczny_17.JPG

Konkurs_Taneczny_18.JPG

 

Wyniki konkursu:

7-9 lat SHOW DANCE + MODERN , formacje

Zajęte miejsce Nazwa Grupy Tytuł tańca Instruktor
1 Impuls dzieci Tajemnicze pudło Martyna Jarosz
2 Mini Splash Sunny beach Barbara Pasierb
3 Arabeski Pink Barbara Pasierb

 

10-12 lat SHOW DANCE + MODERN , formacje i mini formacje

Zajęte miejsce Nazwa Grupy Tytuł tańca Instruktor
1 Flower-s Cienie Daria Jasińska
2 Formacja Taneczna Elektra Przywory Kiedy dzieci nie chcą spać Radomir Bachar
3 Kids Splash Sen Barbara Pasierb
Wyróżnienie I stopnia Vivero Hop Kids Emocje Karolina Słomka

 

12-15 lat i 15+ SHOW DANCE + INNE , formacje i mini formacje

Zajęte miejsce Nazwa Grupy Tytuł tańca Instruktor
1 Element Disco Monika Hulboy
2 Element – m „Moonlight” Angelika   Piotrowicz
3 Wataha Mad house Urszula Janda
3 Formacja Taneczna Elektra Przywory Faith Radomir Bachar
Wyróżnienie I stopnia Entropia Top Model Urszula Janda
Wyróżnienie II stopnia Junior Splash Drugs Barbara Pasierb

 

7-9 lat SOLO INNE I SHOW DANCE

Zajęte miejsce Imię i Nazwisko Tytuł tańca Instruktor
1 Natalia Krywda - Klaudia Krzywda
2 Natalia Skulska   Klaudia Krzywda
3 Karolina Palkij   Karolina Słomka


10-12 lat SOLO SHOW DANCE

Zajęte miejsce Imie i Nazwisko Tytuł tańca Instruktor
1 Małgorzata Zawadzka -

Aleksandra

Mandzikowska-Janko

2 Adrianna Pypłacz W szafie Katarzyna Kalata
3 Alicja Midura Minnie Mouse Ewa Mędzrycka
3 Dagmara Sieradzka Śniadanie u Tiffaniego Katarzyna Kalata
Wyróżnienie I stopnia Emilia Stokłosa Pom-pon'y Dominika Pacula
Wyróżnienie II stopnia Maria Chaj Wojownicze żółwie   Ninja Urszula Janda
Wyróżnienie III stopnia Nina Skotniczny W domu dla lalek Karolina Słomka

 

12-15 lat SOLO INNE

Zajęte miejsce Imie i Nazwisko Tytuł tańca Instruktor
1 Jenifer Richter Kosmitka Urszula Janda
2 Rozalia Kampa Pan dyrygent Urszula Janda
2 Karolina   Pieszczeminko Festa Urszula Janda
3 Matylda Kojs Bailando por el mundo Urszula Janda
Wyróżnienie I stopnia Kinga Tomeczek The hanging tree Urszula Janda
Wyróżnienie II stopnia Wiktoria Wolska   Karolina Słomka

 

12-15 lat i 15+ SOLO SHOW DANCE

Zajęte miejsce Imie i Nazwisko Tytuł tańca Instruktor
1 Dominika Gabryś Wolność Ewa Mędzrycka
2 Sandra Wierzgoń - Klaudia Krzywda
3 Laura Łachut - Justyna Kędra
Wyróżnienie I stopnia Dominika Pacula Pom-pon'y Dominika Pacula
Wyróżnienie II stopnia Wiktoria Postupalska   Klaudia Krzywda


10-12 lat DUETY ( show dance, hip-hop)

Zajęte miejsce Imię i Nazwisko Tytuł tańca Instruktor
1

Tola Gabryś

Maja Matusik

Hip-hop Katarzyna Nowak
2

Magdalena Michalak

Antonina Szott

This is hip-hop Katarzyna Nowak
3

Emilia Gałysa

Martyna Langosz

  Klaudia Krzywda
Wyróżnienie I stopnia

Julia Rusin

Paulina Jedzrejkiewicz

Minionki Klaudia Krzywda
Wyróżnienie II stopnia

Edyta Broszczak

Paulina Waloszczyk

Marynarze Urszula Janda
Wyróżnienie III stopnia

Hanna Doszko

Zofia Doszko

Jak dwie krople wody Urszula Janda

 

12- 15 lat i 15 + DUETY ( Show dance, hip-hop, inne)

Zajęte miejsce Imię i Nazwisko Tytuł tańca Instruktor
1

Zuzanna Jura

Kinga Wróbel

  Tomasz Podgórski
1

Martyna Bogdanowicz

Brajan Sobarnia

  Klaudia Krzywda
2

Maja Gabryś

Aleksandra Wróbel

  Klaudia Krzywda
3

Aleksandra Kozołup

Martyna Rigol

Hip-hopowe babcie Urszula Janda
Wyróżnienie I stopnia

Sara Koppa

Natalia Pazurek

Gwiezne wojny Urszula Janda
Wyróżnienie I stopnia

Alicja Mnich

Julianna Bąk

Wiedźmy Urszula Janda
Wyróżnienie II stopnia

Weronika Rusin

Jennifer Richter

Hall of fame Urszula Janda
Wyróżnienie II stopnia

Anna Kominek

Julia Brzezina

W szkolnej ławce Karolina Słomka
Wyróżnienie III stopnia

Wiktoria Sobota

Aleksandra Sitnik

What is love Urszula Janda

13:15 – WRĘCZENIE NAGRÓD


II BLOK

7-9 lat SOLO   MODERN

Zajęte miejsce Imię i Nazwisko Tytuł tańca Instruktor
1 Alicja Wawrzyniak - Daria Jasińska
2 Liliana Grecjarz - Katarzyna Kalata
3 Iga Czerwińska - Daria Jasińska
Wyróżnienie I stopnia Alicja Dul Angel Katarzyna Kalata

 

10-12 lat SOLO MODERN

Zajęte miejsce Imię i Nazwisko Tytuł tańca Instruktor
1 Liwia Tomżyńska Podaruj Ci Katarzyna Kalata
2 Aleksandra Łowińska - Daria Jasińska
3 Oliwia Kondoszek - Aleksandra Mandzikowska -Janko
Wyróżnienie I stopnia Amelia Sozańska - Daria Jasińska
Wyróżnienie II stopnia Kaja Augustyn - Daria Jasińska

 

12- 15 lat SOLO MODERN

Zajęte miejsce Imię i Nazwisko Tytuł tańca Instruktor
1 Wiktoria Kaczmarczyk Praying Katarzyna Kalata
2 Barbara Ścibirowska Stone cold Katarzyna Kalata
3 Anita Boba - Justyna Kędra

 

15+ lat SOLO MODERN

Zajęte miejsce Imię i Nazwisko Tytuł tańca Instruktor
1 Ewelina Hyska Rozdarcie Katarzyna Kalata
2 Emilia Granzow - Oliwia Groborz
3 Dominika Gabryś - Ewa Medrzycka
Wyróżnienie I stopnia Emilia Durkowska   Oliwia Groborz
Wyróżnienie II stopnia Aleksandra Kudosz - Oliwia Groborz


7-9 lat DUETY ( bez podziału na kategorie)

Zajęte miejsce Imię i Nazwisko Tytuł tańca Instruktor
1

Zofia Marciniak

Maria Sobina

W świecie Mickey Mouse Oliwia Groborz
2

Karolina Palkij

Martyna Buła

- Karolina Słomka
3

Lena Duławska

Hanna Stokłosa

- Daria Jasińska

 

12- 15 lat DUETY MODERN

Zajęte miejsce Imię i Nazwisko Tytuł tańca Instruktor
1

Daria Żyła

Małgorzata Miączyńska

- Paulina Czech
2

Julia Cuber

Agata Wróbel

  Paulina Czech
3

Agata Magosz

Anna Miczka

Dip over distasnce Ewa Magosz
Wyróżnienie I stopnia

Kinga Bożek

Patrycja Wołowiec

  Paulina Czech

 

15+ lat DUETY MODERN

Zajęte miejsce Imię i Nazwisko Tytuł tańca Instruktor
1

Ewelina Hyska

Karolina Gębuś

- Katarzyna Kalata
2

Martyna Sanhen

Zofia Wichary

  Paulina Czech
3

Patrycja Wróbel

Zuzanna Marynowska

- Paulina Czech

 

12-15 lat i 15+ lat MAŁE GRUPY MODERN

Zajęte miejsce Nazwa grupy Tytuł tańca Instruktor
1 Just Art Black Tree

Justyna Kędra,

Agata Kożbiał

2 Just Art Junior Wybór

Justyna Kędra,

Agata Kożbiał

3 Szok Art Juniorzy - Oliwia Groborz
Wyróżnienie I stopnia Przecinek Czego nie widać Ewa Magosz


15:30– WRĘCZENIE NAGRÓD

III BLOK

godz. 15:50

10-12 lat SOLO HIP-HOP ( ze względu na to że zostaną rozegrane tylko finały soliści tańczą do muzyki własnej)

Zajęte miejsce Imię i Nazwisko Tytuł tańca Instruktor
1 Julia Dominik - Justyna Kedra
2 Milena Surowiec   Justyna Kedra
Wyróżnienie I stopnia Maja Matusik - Oliwia Groborz
Wyróżnienie II stopnia Gloria Orzyszek   Patrycja Amborska

 

12-15 lat SOLO HIP-HOP ( ze względu na to że zostaną rozegrane tylko finały soliści tańczą do muzyki własnej)

Zajęte miejsce Imię i Nazwisko Tytuł tańca Instruktor
1 Iga Modrzejewska   Justyna Kedra
2 Sandra Włodarska - Patrycja Amborska
3 Sonia Bulandra - Klaudia Krzywda
Wyróżnienie I stopnia Gloria Orzyszek   Patrycja Amborska
Wyróżnienie II stopnia Gloria Orzyszek   Patrycja Amborska

 

15+ SOLO HIP-HOP ( ze względu na to że zostaną rozegrane tylko finały soliści tańczą do muzyki własnej)

Zajęte miejsce Imię i Nazwisko Tytuł tańca Instruktor
1 Patrycja Amborska   Patrycja Amborska
2 Karolina Słomka   Karolina Słomka
3 Aleksandra Osmenda - Justyna Kedra


10-12 lat MINI FORMACJE HIP-HOP

Zajęte miejsce Nazwa grupy Tytuł tańca Instruktor
1 Szok dzieci -

Katarzyna Nowak,

Julia Kopacz

2 Kinder Mafia - Agata Wójcik
2 Oreo Kids   Agata Wójcik
3 Fresh Beat   Agata Wójcik

 

7-9 lat FORMACJE HIP-HOP

Zajęte miejsce Nazwa grupy Tytuł tańca Instruktor
chyba też 1 miejsce Mini Entropia Boom! Shake the room Urszula Janda
1 Mini Splash   Barbara Pasierb

 

10-12 lat FORMACJE HIP-HOP

Zajęte miejsce Nazwa grupy Tytuł tańca Instruktor
1 Just Gold Kids    
2 TDK Kids   Tomasz Podgórski
3 Fresh Beat   Agata Wójcik , Patrycja amborska
Wyróżnienie I stopnia Kinder Mafia - Agata Wójcik ,Patrycja Amborska
Wyróżnienie II stopnia Kids Splash Blue Barbara Pasierb

 

12-15 lat FORMACJE HIP-HOP

Zajęte miejsce Nazwa grupy Tytuł tańca Instruktor
1 TDK Crew - Tomasz Podgórski
2 Entropia We love Missy Eliot Urszula Janda
3 Diamond Crew - Oliwia Groborz
Wyróżnienie I stopnia Urszula Janda - Barbara Pasierb

 

30+ MINI FORMACJA

Zajęte miejsce Nazwa grupy Tytuł tańca Instruktor
1 Team Stars Show - Klaudia Krzywda

17:15 -WRĘCZENIE NAGRÓD , ZAKOŃCZENIE FESTIWALU